Jak zdobyć polubienia pod postem na Instagramie?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się wręcz nieodłączną częścią życia wielu osób. Nie ma się co dziwić, oferują one naprawdę wiele. Poczynając od zwykłego dzielenia się swoimi zdjęciami ze znajomymi, a kończąc na możliwości sporego zarobku. Jednak, dla obu tych grup ważną rzeczą są polubienia. To one decydują przede wszystkim o zasięgu, jaki osiągnie dany post oraz niejako wyznaczają jego atrakcyjność. Poniżej, znajdziesz kilka sposobów, jak pozyskać polubienia na Instagramie!

1. Stosuj właściwe hashtagi!

Jest to najpopularniejsza i zarazem najłatwiejsza opcja na pozyskanie więcej serduszek pod każdym zdjęciem. Instagram umożliwia nam na zastosowanie maksymalnie trzydziestu hashtagów, które pozwolą na dotarcie do znacznej ilości osób. Jakie jest kryterium ich odpowiedniego wyboru? Przede wszystkim powinny pasować do tematyki naszego zdjęcia oraz być popularne! Warto w tym celu przejrzeć różne strony internetowe, które oferują możliwość sprawdzenia, które tagi aktualnie królują.

2. Publikuj posty o odpowiedniej godzinie!

Najwięcej użytkowników korzysta z Instagrama w okolicach południa. Jeśli będziesz publikował posty właśnie w tym okresie czasu, istnieje ogromna szansa, że zostaniesz wynagrodzony dużą ilością polubień.

3. Kochaj, to co robisz!

Brzmi to dość dziwnie, jednak kluczowym jest, by tematyka Twojego profilu była zarazem Twoją pasją! Ludzie przeglądający zdjęcia na Instagramie z pewnością dostrzegą, że wkładasz w nie swoje serce, a tym samym oni zrewanżują się swoim w postaci polubienia.

 

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.